bilesuserviss dāvanu karte

Lemon Gym. Jums nevajadzēs staigāt pa veikaliem, jo visas dāvanu idejas atradīsiet vienā vietā, mūsu veikalos t/c Domina Shopping, t/c Galleria Riga un i/c Olimpia, t/c AKROPOLE, kā arī … Jautrs piedzīvojums peintbola parkā ar … TODES 06-08-2020 20:00 Liepājas Olimpiskais Centrs (Arēna) 20.00 - 50.00. Tirdzniecības centra plāns Kā atbraukt? Dāvanu karte nav nedz prece, nedz pakalpojums, tā ir parādzīme, ko izsniedzis tirgotājs par to, ka ir gatavs sniegt pakalpojumu tās uzrādītājam! Ļaujies labo emociju ceļojumam dzirkstošā ūdens valstībā. Speciālā antikrīzes beztermiņa dāvanu karte, kuru var garantēti izmantot apmainot uz YOU ARE events pasākumа biļeti. 154,99 € Derīga 12 mēnešus. I-V 7:00-21:00; VI-VII 9:00 - 19:00.

VI-VII 11:00 - 20:00. Izmantojiet šo vienkāršo dāvanu kartes formu, lai izveidotu personisku dāvanu. Dāvanu karte gardēžiem piedāvā iespēju atslēgt ikdienu un doties sevi un savas garšas kārpiņas palutināt ar ēdieniem un vidi, kas ikdienā nebūt nav ierasta.

Ienāc Gudriem.lv atlaižu kuponu sadaļā un iegādājies līdz 90% lētāk! BIĻEŠU APKALPOŠANAS MAKSA Interneta veikalā www.bilesuserviss.lv par katru iegādāto biļetes vienību tiek piemērota apkalpošanas maksa - 0.90 euro (Cena: 0.74 + PVN 21% 0.16). Es ar šo parādzīmi nevaru aiziet nedz uz veikalu nopirkt pienu, nedz arī uz teātri, nedz kur citur - es to varu tikai un vienīgi apmainīt pret biļeti uz KONKRĒTU pakalpojumu/preci. Meklē visizdevīgāko piedāvājumu?

Vienā lapā varat izveidot trīs kartes. Dāvanu karte Bistrobārā & restorānā PARKS Jelgavā No 20,00 € Bistrobārs un restorāns PARKS Jelgava 1-9 Neierobežots. TODES Liepājā ar deju izrādi "#Turpinājums". Līvu Akvaparka Ziemassvētku dāvanu karte , Labākais gada piedāvājums! Dāvanu karte . ar vērtību līdz 7 eiro. • Dāvanu kartē esošo naudas atlikumu var pārbaudīt kasē. Nepārmaksā, pērc labāko preci par izdevīgāko cenu! Uzdāvini visas dienas atpūtu Līvu Akvaparkā par visizdevīgāko cenu – 19.65 Eur!

Tomēr, ne vienmēr jābūt praktiskiem – arī jautra dāvana reizēm ir pašā laikā. Bērnu dāvanu biļete Bērnu dāvanu biļeti var apmainīt pret vienu bērnu kino biļeti, uz filmām ar klasifikāciju “U” un “7+” pirms seansa sākuma Apollo Kino pašapkalpošanās kasēs un www.apollokino.lv. Pērc dāvanu karti ... Pirkt bilesuserviss.lv. | Gudriem.lv I-VII 08.00–23.00. • Ar dāvanu karti nevar norēķināties par alkoholu un tabakas izstrādājumiem. Ledus arēna. Ja dāvanu karte pēc tās izsniegšanas pircējam tiek nozaudēta, nozagta vai iznīcināta, kartes atlikums pircējam (uzrādītājam) nekādā ziņā netiek atmaksāts.

Pārdevējam nav pienākuma bloķēt (piemēram, nozagtās) dāvanu kartes. Dāvanu karte – lieliska izeja, kad Jūs pārsteidz nesagatavotu vai kad dāvana ir steidzīgi nepieciešama. Īss ieskats.

Īss ieskats. Top. Dāvanu karte Iegādājieties to Darba laiks Veikali. I-VII 10.00–21.00. Maxima XXX. Derīga 12 mēnešus. Pirmie saņemiet labākos piedāvājumus. Euroaptieka. Ziemassvētku dāvanu karte sniedz smiek I–VII 9.00–22.00.

• Ar dāvanu karti var norēķināties neierobežotu skaitu reižu, līdz kartē esošā naudas summa ir iztērēta.

• Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no iegādes datuma.